O nas - Obsługa i opieka informatyczna dla firm Warszawa | Exabytes Sp. z o.o.

// O NAS

Zajmujemy Się

Profesjonalną Obsługą IT

Exabytes jest oczywistym wyborem dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie opieki nad sprzętem IT oraz bieżącej pomocy dla użytkowników.

Misją Exabytes jest wspieranie biznesu naszych klientów, dążymy do tego, aby nasza oferta serwisu informatycznego stanowiła kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jeśli powierzasz nam funkcjonowanie działu IT – Twoja sieć, staje się naszą siecią, a Twoje problemy stają się naszym zmartwieniem a Ty masz czas na skupienie się nad biznesem który prowadzisz. 

Wiedza i wieloletnie doświadczenie, zespół specjalistów oraz zorientowanie na potrzeby klienta pozwala nam oferować optymalne rozwiązania oparte na wzajemnej współpracy. Wspólnie analizujemy indywidualne potrzeby naszych partnerów i proponujemy najlepsze rozwiązania i możliwości, które zawsze przekładają się na realne korzyści.

Nasi specjaliści zafascynowani nowoczesnymi technologiami śledzą rynek informatyczny dając naszym klientom trafne rozwiązania umożliwiające szybkie i bezpieczne prowadzenie własnego biznesu. Jesteśmy nastawieni na sukces, nowe wyzwania oraz zmiany.

Przyjęta polityka jakości opiera się o wykwalifikowany zespół specjalistów zorientowanych na klienta. Politykę jakości realizujemy dostarczając usługi opieki informatycznej, outsourcingu i dostaw na najwyższym poziome. Jesteśmy zawsze otwarci na opinie naszych partnerów i uwzględniamy je przy naszej współpracy.

Nasze kompetencje i fachowość, samodoskonalenie oraz zapewnienie zgodności realizowanych działań z regulacjami prawnymi pozwala traktować nas jako solidnego partnera w biznesie.

Budujemy relacje biznesoweOparte na zaufaniu

Wiemy że podstawą współpracy jest zaufanie i pewność. Chcemy aby posiadanie profesjonalnego zespołu IT było tak proste jak to tylko możliwe.

120

+

Zadowolonych Klientów

1270

+

Komputerów Pod Opieką

20

Lat Doświadczenia

// OPINIE KLIENTÓW

Co Mówi Większość Naszyczh

Zadowolonych Klientów

// REFERENCJE

Przykładowe Referencje

Naszej Firmy